...

Zalety Bogballe technika ważenia

Technika ważenia od 1988 roku

Technologia opiera się na zasadzie „online”, w której aktualna masa zawartości zbiornika jest wyświetlana w sposób precyzyjny i ciągły przez cały czas.

Zalety Bogballe kontrola sekcji

Kontrola sekcji

Nasze rozwiązanie Section Control zapewnia optymalne pokrycie nawozu na klinach i uwrociach. System reguluje i dostosowuje dawkę nawozu do nieregularnych kształtów pola.

Zalety Bogballe mapy dawkowania

Mapy zmiennego dawkowania od 1991 roku

Już w 1991 roku jako pierwszy producent na świecie udostępniliśmy mapy zmiennego dawkowania za pomocą GPS. Dziś w naszych nowoczesnych rozsiewaczach łączymy mapy zmiennego dawkowania z kontrolą sekcji i systemem ważenia.

Zalety Bogballe regulacja

Automatyczna regulacja punktu spadania nawozu

Centralnie sterowany system dozowania automatycznie koryguje punkt spadania nawozu na tarcze wysiewające.

Zalety Bogballe mieszadło

Łagodne dla nawozu, skuteczne mieszadło

Osadzone na mimośrodzie mieszadła gwarantują swobodny i równy przepływ nawozu bezpośrednio na tarczę, a dzięki ruchom wymuszanym mimowolnie nie doprowadzają do jego uszkodzenia.

Zalety Bogballe

Opryskiwacz i rozsiewacz – ta sama ścieżka technologiczna

Nasz system wysiewu korzysta z tych samych ścieżek na uwrociach co twój opryskiwacz. Obraz wysiewu naszych rozsiewczy to idealne półkole, co oznacza, że nie musisz ustawiać parametru ,,Opti point’’ ponieważ za rozsiewaczem jest prosta linia wysiewu.

Zalety Bogballe łopatki

Odporne na zużycie łopatki wysiewające

Nasze łopatki wysiewające produkujemy z wysoko wytrzymałej stali manganowej, ponad 2,5 razy twardszej niż standardowa stal nierdzewna. To bez wątpienia wyraźna zaleta!

Zalety Bogballe rozsiewacz

Więcej niż rozsiewacz nawozu

Szerokie zastosowanie naszych maszyn zapewnia ich lepsze wykorzystanie i większą opłacalność ich zakupu.

Zalety Bogballe rozsiewaj nasiona

Rozsiewaj nasiona i mikro granulat precyzyjnie i skutecznie

Dzięki obracanym kołnierzom na tarczach, możesz zmniejszać otwór wysiewu, by precyzyjnie wysiewać mikrogranulaty lub nasiona. Preparat ślimakobójczy wysiejesz nawet na 24 metry szerokości roboczej, a dzięki możliwości bardzo precyzyjnego ustawienia wysiejesz nawet ilość 3 kilogramów na hektar.

Zalety Bogballe inwestycja

Dobra inwestycja

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że zakup rozsiewacza to wysoki wydatek, ale na dłuższą metę to opłacalna inwestycja. Dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia maszyny wysiejesz dokładnie tyle nawozu ile planujesz, a dzięki GPS i mapom zmiennego dawkowania wysiejesz go dokładnie tam gdzie powinieneś. Nawóz to duża część kosztów produkcji roślinnej, siejąc nawóz inwestujesz w zbiory.

Zalety Bogballe

Zestaw do testowania nawozu

Dzięki zestawowi do testowania nawozu możesz łatwo i dokładnie określić twardość i granulację twojego nawozu, dzięki czemu szybko ocenisz jego jakość.

Zalety Bogballe S-indicator

S-Indicator

Szybkie i precyzyjne ustawienie wysiewanej ilości w mniej niż 2 minuty.

Zalety Bogballe rezultaty

Precyzja daje rezultaty

Cenny zawóz który wsypujesz do rozsiewacza, jest delikatnie traktowany przez nasz system wysiewu i jest aplikowany dokładnie tam gdzie chcesz.

Zalety Bogballe

Wysoka wartość na rynku wtórnym

Nasze rozsiewacze to popularne maszyny i dobrze trzymają cenę odsprzedaży jako maszyny używane.

Zalety Bogballe Konserwacja

Łatwa i szybka konserwacja

Przy projektowaniu nowej generacji rozsiewaczy kładliśmy nacisk również na ułatwienie ci jego konserwacji. Otwory do dokładnego mycia ramy w środku, wyciągane chlapacze i łatwo demontowalne elementy maszyny na pewno uprawnią jej mycie i smarowanie.

Zalety Bogballe Lakierowanie

Perfekcyjne lakierowanie proszkowe

Nasz powłoka proszkowa ,,Flexi-Coat’’ zapewnia pierwszorzędną ochronę przed korozją – jeden z warunków do długowieczności twojej maszyny.

Zalety Bogballe Navi App

Navi App GPS

Montujesz antenę na ciągniku, bierzesz swój tablet z systemem android do ciągnika i ruszasz w pole! Tak w skrócie wygląda korzystanie z Navi App, naszego autorskiego systemu sterowania GPS, dzięki któremu nie musisz inwestować w drogie urządzenia, ponieważ obsługą GPS zajmuje się twój tablet i nasza antena.

Więcej informacji

Zalety Bogballe Tabele wysiewu

Tabele wysiewu

Jako jeden z pierszych producentów na świecie mieliśmy halę z systemem testowania nawozów 3D. Dzięki ponad 46 000 testom możesz za darmo w każdej chwili zobaczyć tabelę wysiewu dla twojgo nawozu na naszej stronie www, lub w aplikacji Spread Charts na twoim smartfonie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bogballe na terenie Polski. Zapoznaj się z naszą historią oraz poznaj atuty rozwiązań firmy Bogballe
Jeśli potrzebujesz pomocy, zamów rozmowę telefoniczną z naszym ekspertem. Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy.

    Zamów Rozmowę    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Anderwald Sp. k. z siedzibą przy ul. Oleska 25, 26-380 Dobrodzień, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców CEDIG, NIP: 7561985020, KRS: 0000725414, REGON: 369807700 adres poczty elektronicznej biuro@bogballe.pl, zwanego dalej „Administratorem”.Więcej