...

Zalety Bogballe NAVI App

Zalety NAVI App


Twoje dane z pola są cenne!

Dzięki nowej aktualizacji Bogballe automatyzuje rejestrację danych terenowych w popularnej aplikacji Navi. Rozwiązanie obejmuje pełną integrację z Dyskiem Google™, co zapewnia bezpieczne przechowywanie plików dziennika w „chmurze”. Poznaj zalety NAVI App.

Zacznij korzystać z map w aplikacji

Istnieje kilka rozwiązań, w których możliwe jest tworzenie map wysiewu m.in. rozwiązanie Yara Atfarm, dzięki któremu możesz łatwo rozpocząć tworzenie własnych map aplikacji bez konieczności posiadania dużej wiedzy na temat komputera.

Analizuj dane z pola

Po zakończeniu rozsiewania możliwe jest analizowanie danych z pola, które pokazują ilości nawozu, jakie zostały rozsiane w poszczególnych „strefach aplikacji” na polu. Zbieranie danych z pola, zazwyczaj nie jest najważniejsze, gdy jesteś zajęty pracą w terenie. W tym momencie bardziej liczy się wydajność w ha/godz. Jeśli chodzi o zbieranie danych z pola poprzez mapy wysiewu przetworzone za pomocą aplikacji Navi App firmy Bogballe, łatwo jest zbierać dane, ponieważ dzieje się to całkowicie automatycznie. Gdy aplikacja działa w czasie pracy na polu, zbiera dane, które pokazują, gdzie zastosowano nawóz. Następnie możesz wykorzystywać dane do wygenerowania karty aplikacji.

Korzyści z rolnictwa precyzyjnego

Czy korzystanie z map aplikacji jest opłacalne? Korzystanie z map aplikacji wiąże się ze znacznymi korzyściami, takimi jak możliwość uzyskania wyższych plonów, bardziej jednorodna jakość plonu, mniej wylegania i łatwiejsze zbiory i większa wydajność kombajnu. Ogólnie rzecz biorąc, rozpoczęcie pracy z rolnictwem precyzyjnym jest dobrym biznesem.

Co jest potrzebne i ile danych mogę zapisać w chmurze?

Przede wszystkim musisz zainstalować aktualizację aplikacji Navi App, aby uzyskać nowe funkcje. Nowa aktualizacja została wydana w styczniu 2022 roku i można ją zainstalować na tabletach począwszy od wersji 10 systemu Android. Ilość danych, które można przechowywać na Dysku Google, to obecnie 15 GB – to dużo miejsca na przechowywanie danych z Twojego pola. Możesz również utworzyć kopię zapasową i zapisać m.in. na dysk USB. Dzięki temu Twoje dane terenowe są bezpieczne.

Dysk Google jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Używanie tego znaku towarowego podlega pozwoleniom Google.

 

Korzyści rozwiązania – zalety NAVI App

  • Łatwe wczytywanie map wysiewu
  • Automatyczna wymiana danych z plików dokumentacji do Dysku Google
  • Brak konieczności wykupienia rocznej subskrypcji
  • Korzystaj z map wysiewu m.in. Yara Atfarm, Cropsat itp.
  • Daj swojemu konsultantowi bezpośredni dostęp do pobierania plików dokumentacji bezpośrednio z „chmury”
  • W połączeniu z Calibrator Zurf / Totz i Navi App cała gama produktów spełnia wymagania rolnictwa precyzyjnego
  • Dlaczego nie skorzystać z systemu, który być może już znasz – poza tym jest bezpłatny!
  • Więcej korzyści Bogballe znajdziesz tutaj

Zalety Bogballe NAVI App

1. Twórz własne mapy wysiewu

Yara Atfarm to jedno z rozwiązań, dzięki któremu możesz łatwo i szybko tworzyć własne mapy wysiewu.
Dzięki aplikacji Navi App firmy Bogballe możesz pobierać mapy aplikacji bezpośrednio z Dysku Google lub za pośrednictwem poczty e-mail.

2. Dane z pola są automatycznie zapisywane

Podczas pracy w polu rozsiewacz zbiera dane, które później stanowią podstawę dokumentacji w postaci karty aplikacji „As Applied”.

3. Bezpiecznie zapisuj swoje dane Długotrwałe rozwiązanie.

Zapisz swoje dane terenowe na Dysku Google, wtedy są one zawsze dostępne i można je przeglądać m.in. za pośrednictwem programu Google Earth Pro, który również jest darmowym programem. Sekcja z pokazanymi danymi pola reprezentuje 6 pól o łącznej powierzchni ok. 162 ha.

Pozostałe aktualności