...

CALIBRATOR TOTZ

Calibrator TOTZ


Calibrator Totz to rozwiązanie dla nowoczesnego, precyzyjnego rolnictwa – całość wysiewu jest efektywnie i elastycznie kontrolowana przez komputer. Razem z systemem ważenia rozsiewacz staje się w 100% automatyczny. Perfekcyjna precyzja jest zachowywana w każdych warunkach, przy każdej prędkości i kształcie pola. Jeszcze większą elastyczność systemu uzyskasz dzięki połączeniu z systemem GPS. Z naszym rozwiązaniem Navi App która komunikuje się z maszyną poprzez tablet z androidem, lub poprzez połączenie z istniejącym systemem GPS w gospodatstwie (Np. AgLeader, Trimble, Topcon, Teejet).

CALIBRATOR ZURF

Calibrator ZURF


Zurf precyzyjnie kontroluje wysiew nawozu. W połączeniu z systemem ważenia rozsiewacz staoje się w pełni automatyczny. Dokładność wysiewu i utrzymania dawki jest zawsze w 100% poprawna, niezależnie od warunków jazdy czy kształtu pola.

ISOconverter

ISO – Converter


To rozwiązanie pozwala równolegle sterować funkcjami rozsiewacza z komutera Totz/Zurf i przez ciągnikowy terminal Isobus. Pozwala to na przykład korzystać z GPS ciągnika ale dla wygody sterować rozsiewaczem z komputera. Jest to rozwiązanie ,,Plug-and-play’’.

Calibrator ICON

Calibrator ICON


Icon to komputer przeznaczony do rozsiewaczy bez systemu ważenia. Interfejs użytkowanika jest intuicyjny i kontroluje wszsytkie ważne funkcje rozsiewacza w celu osiągnięcia profesjonalnego rezultatu.

ISOBUS

ISOBUS Controller


Isobus Controller to rozwiązanie dla wszystkich rozsiewaczy z systemem ważenia. W tym rozwiązaniu rozsiewaczem steruje się z ciągnikowego terminala Isobus. Nasz sterownik Isobus jest zgodny z normą ISO11783 i steruje wszsykimi funkcjami rozsiewczy ,,W’’

Sterowanie NAVI App

Navi App


Do zarządzania na uwrociach, w tym do sterowania sekcjami, oferujemy kompletne rozwiązanie plug-and-play skłądające się z anteny GPS i bezprzewodowego modułu kumunikacyjnego NaviCom do połączenia z Calibrator Totz/Zurf. Moduł łączy się z twoim tabletem poprzez wifi. Aplikacja nawigacyjna w pełni kontroluje maszynę na uwrociach oraz zarządza sekcjami na klinach. Masz również możliwość tworzenia zakrzywionych lub prosych linii A-B, lub obsługi map zmiennego dawkowania. Aplikację możesz pobrać z sklepu Google Play i uruchomić wersję demontracyjną.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bogballe na terenie Polski. Zapoznaj się z naszą historią oraz poznaj atuty rozwiązań firmy Bogballe
Jeśli potrzebujesz pomocy, zamów rozmowę telefoniczną z naszym ekspertem. Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy.

    Zamów Rozmowę    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Anderwald Sp. k. z siedzibą przy ul. Oleska 25, 26-380 Dobrodzień, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców CEDIG, NIP: 7561985020, KRS: 0000725414, REGON: 369807700 adres poczty elektronicznej biuro@bogballe.pl, zwanego dalej „Administratorem”.Więcej