Marka Bogballe

O marce Bogballe


W 1934r., we wiosce Bogballe, założyciel Anders Peter Laursen rozpoczął prace nad urządzeniami do produkcji drobiu. Czasy się zmieniły i na początku lat 50-tych XX wieku uwaga firmy skupiła się na dobre znanych niebieskich rozsiewaczach nawozu. Dzisiejsi właściciele Bogballe są przedstawicielami już trzeciego pokolenia, które przekazuje rodzinne tradycje dalej.

Optymalna funkcjonalność i budowa przyjazna dla użytkownika są oparte na latach doświadczenia i współpracy z rolnikami całego świata.

Firma Bogballe dysponuje najnowocześniejszymi halami testowymi do celów badawczych i rozwojowych. Przez cały rok pracownicy Bogballe analizują specyfikacje nawozów, testują i tworzą tabele wysiewu poprzez rozsiewanie ponad 200 ton nawozu każdego roku. Hala testowa Bogballe jest jedną z największych i najbardziej zaawansowanych w Europie oraz jest jedynym obiektem posiadającym 2 systemy do zarządzania testami 2D i 3D.

Dlaczego My?

Dlaczego My?


Innowacyjna technologia

Prowadzimy testy nowej technologii uprawy gleby, odżywiania oraz zakładania upraw z wiodącymi gospodarstwami rolnymi.

Wysoka wydajność

Bazując na efektach naszych doświadczeń produkujemy nowoczesne maszyny, które pomagają zwiększyć produkcje rolniczą.

Łatwa obsługa

Opracowujemy i dostarczamy tylko takie technologie, w których główne wymienne parametry można łatwo i wygodnie ustawić.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bogballe na terenie Polski. Zapoznaj się z naszą historią oraz poznaj atuty rozwiązań firmy Bogballe
Jeśli potrzebujesz pomocy, zamów rozmowę telefoniczną z naszym ekspertem. Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy.

    Zamów Rozmowę    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Anderwald Sp. k. z siedzibą przy ul. Oleska 25, 26-380 Dobrodzień, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców CEDIG, NIP: 7561985020, KRS: 0000725414, REGON: 369807700 adres poczty elektronicznej biuro@bogballe.pl, zwanego dalej „Administratorem”.Więcej