...

Jaki rozsiewacz do nawozu wybrać? – poznaj zalety Bogballe

Jaki rozsiewacz do nawozu

Dobry rozsiewacz do nawozów i odpowiednie nawożenie upraw to gwarancja wysokich i równomiernych plonów. Aby nawożenie było prostsze, warto zastosować specjalne maszyny, które ułatwiają to zadanie. Dzięki zastosowaniu rozsiewaczy marki Bogballe, nawóz aplikowany jest bardzo precyzyjnie i równomiernie. W tym artykule odpowiemy na Twoje pytanie jaki rozsiewacz do nawozu będzie odpowiedni.

Rozsiewacze Bogballe – rodzaje

Rozsiewacze Bogballe dostępne są w różnych wersjach. Najmniejsze rozsiewacze mają szerokość 10-18 m, średnie 10-24 m, a największe 10-42 m.

Dodatkowym elementem różniącym modele rozsiewaczy jest pojemność. Najmniejsza dostępna pojemność to 1050l, a największa 5550l. Niektóre zaawansowane modele posiadają również system ważenia, jeszcze bardziej ułatwiający precyzyjne nawożenie upraw.

Jaki rozsiewacz do nawozu

Nowoczesna technologia

Rozsiewacze firmy Bogballe, cechuje wysoka jakość oraz technologia. Dysponujemy najnowocześniejszymi halami testowymi do celów badawczych i rozwojowych.

Przez cały rok pracownicy Bogballe analizują specyfikacje nawozów, testują i tworzą tabele wysiewu poprzez rozsiewanie ponad 200 ton nawozu każdego roku. Praca na tego typu rozsiewaczach do nawozu jest o wiele bardziej komfortowa i pozwala na oszczędności. Ilość nawozu zużywanego jest mniejsza a plony regularne.

Hala testowa Bogballe jest jedną z największych i najbardziej zaawansowanych w Europie oraz jest jedynym obiektem posiadającym 2 systemy do zarządzania testami 2D i 3D.

Kontrola sekcji

Section Control zapewnia optymalne pokrycie nawozu na klinach i uwrociach. System reguluje i dostosowuje dawkę nawozu do nieregularnych kształtów pola.

Automatyczna regulacja punktu spadania nawozu

Centralnie sterowany system dozowania automatycznie koryguje punkt spadania nawozu na tarcze wysiewające.

S-Indicator

Szybkie i precyzyjne ustawienie wysiewanej ilości w mniej niż 2 minuty.

Navi App GPS

Autorski system sterowania GPS, dzięki któremu nie musisz inwestować w drogie urządzenia, ponieważ obsługą GPS zajmuje się twój tablet i nasza antena.

Więcej informacji o zaletach rozsiewaczy Bogballe.pl znajdziesz tutaj

Jaki rozsiewacz do nawozu

Jaki rozsiewacz do nawozu wybrać? – Bogballe to rozsiewacze najwyższej jakości

Dzięki lakierowaniu proszkowemu, rozsiewacze są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mechanicznymi uszkodzeniami. Zastosowane w maszynach przekładnie działają automatycznie i nie wymagają dodatkowej obsługi. Warto zaznaczyć, że możliwa jest obsługa ziarna i granulatów o różnej wielkości, co znacznie zwiększa możliwości zastosowania.

Bogballe to niewątpliwy lider na rynku maszyn rolniczych w kraju i poza nim, a w kręgu największych zainteresowań niezmiennie od lat są rozsiewacze do nawozu Bogballe.

W ofercie marki znajdują się również inne sprzęty takie jak dźwigi oraz podwozia. Maszyny te używane są już na całym świecie, a wykonanie z trwałego materiału zapewni długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie przez bardzo długi czas.

Pozostałe aktualności